Witcher 3 Velen Yan Görev Noktaları ve Gizli Görevler

Bataklıklarla dolu olan Velen krallığın en fakir bölgelerinden birisidir. Yaşayanların ana geçim kaynağı ise tarım, zanaatçılık ve hayvancılıktır. Havası sert insanı ise namert olan bu topraklarla beraber Witcher 3 Velen yan görev noktaları yazımıza devam edelim.

Aşağıda Velen’in çeşitli yerlerden ekran görüntüleri alınmış haritalarını göreceksiniz. Bu haritalar üzerindeki sarı ünlem (!) işaretleri o bölgede bir görev olduğu anlamına gelmektedir.

Ünlemleri yerleştirirken ne kadar titiz çalışsam da haritaların çözünürlüğü düşük olduğundan dolayı bazıları tam yerinde olmayabilir. Bu nedenle bir ünleme gittiğinizde görevi bulamazsanız etrafı biraz gezin, mutlaka bulursunuz. Haritaları daha detaylı incelemek için görsellere sağ tıklayıp yeni sekmede açabilirsiniz.

Velen Yan Görev Noktaları: Karga Tüneği Sol Üst Çaprazı

Velen: Karga Tüneği Altı

witcher 3 velen yan görev noktaları 4

Velen: Karga Tüneği Sağı

witcher 3 velen yan görev noktaları 4

Velen: Nilfgard Ordu Kampı

witcher 3 velen yan görev noktaları 4

Witcher 3 yan görevler serimizin ikini bölümünü oluşturan Velen bu kadardı. Daha fazla Witcher içeriği için burayı oyun kategorimize göz gezdirmek için de burayı kullanabilirsiniz. Ayrıca bu serinin diğer yazılarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments