Witcher 3 Novigrad Yan Görevler ve Gizli Görev Noktaları

Oyun dünyasında klasikleşen bir oyun olan The Witcher 3 Wild Hunt gerek ana senaryosuyla gerek yan görevleriyle çok zengin ve kaliteli bir oyun. Oyunun açık dünyasında hiçbir şeyi kaçırmak istemeyen oyuncular için ” Witcher 3 Yan Görev Noktaları ve Gizli Görevler ” başlığı altında rehber dizisi oluşturmak istedim. Bu dizinin ilk yazısı ise: Novigrad Yan Görevler ve Gizli Görev Noktaları.

Aşağıda Novigrad’ın merkezi ve çevre toprakları ile ilgili haritalar göreceksiniz. Bu haritalar üzerindeki sarı ünlem (!) işaretleri o bölgede bir yan görev olduğunu gösteriyor. Bazı görevler yer altında olabilir. Örnek vermek gerekirse: Oxenfurt Kapısı yön levhasının hemen solundaki “Uyuyan Vampir” görevi, yer altındaki mahzenlerde geçen bir görev. Ne yazık ki elimde yüksek çözünürlüklü bir harita olmadığından dolayı bu tür ayrıntıları görsel üzerinden aktaramadım.

Ayrıca görselleri hazırlarken oldukça dikkat etmeme rağmen bazı ünlemlerin yeri doğru olmayabilir. Harita çözünürlüğü düşük olduğundan dolayı kaymalar vs. olabileceğinden işretlerin etrafında gezerseniz kolaylıkla bulabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok işte Novigrad yan görev noktaları:

Novigrad Gizli Görev Noktaları: Merkez

Novigrad Gizli Görev Noktaları: Kuzeydoğu

Novigrad Gizli Görev Noktaları: Güney

Wither 3 yan görev noktaları rehber dizimizin ilk kısmı olan “Novigrad Yan Görev Noktaları ve Gizli Görevler” bu kadardı. Bu yazı ileriki zamanlarda diğer şehirlerin haritalarını kolayca bulabilmeniz için güncellenecektir. Daha çok Witcher içeriğine bu bağlantıdan, oyun kategorimize ise bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu rehber dizisinin diğer yazılarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments