Witcher 3 Kedi Okulu Teçhizatı Rehberi

Oyunda kendinize bir zırh takımı arıyorsunuz ve hangisini seçeceğinizi bilmiyor musunuz yada gözünüze kedi okulu teçhizatını kestirdiniz ve onun haritalarının nerede olduğunu arıyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Bu yazı Witcher 3 kedi teçhizatı haritalarını ve kedi okulu ile ilgili bilgileri içeriyor.

Sadece canavar avlamayıp insan da avlayan kedi okulu efsungerleri kötü şöhretleriyle ünlüdürler. Hız ve çevikliğe önem vermekle beraber oldukça agresif tiplerdir. Ayrıca kitaplarda geçen üç ana okuldan birisidir. Oyundaki bir kontratta kedi okulunda yetişmiş bir efsunger ile karşılaşıyoruz. Seçimlerinize göre onunla dövüşebilirsiniz. O dövüşte ne kadar çevik ve tehlikeli olduğunu da anlayabilirsiniz.

Kedi Okulu Teçhizatı

Asıl konumuza dönecek olursak Kedi okulu teçhizatının çoğunu Velen’den edinebilirsiniz. Teçhizat DLC’leri de işin içine katarsak 5 bölümden oluşuyor. Temel teçhizatı Karga Tüneği’nin solundaki Karadal köyünde bulabilirsiniz. Aşağıda haritasını gördüğünüz bölgenin sarı ünlem (!) bölgesindeki tüccardan haritaları edinin ve görevler işlensin. Bu görevlerin özellikle bölüm dizaynlarının çok iyi olduğunu belirtmem gerek. Oynarken en zevk aldığım hazine avıydı. Ayrıca temel teçhizatın tamamını giyebilmeniz için en az 17. seviyede olmanız gerekmektedir.

witcher 3 kedi okulu teçhizatı

Temel zırhları kuşandıktan sonra 20. seviyeye ulaştığınızda teçhizatın gelişmiş kısımlarını aramalıyız. Bu şemaları ise yine Karadal köyünden alacağız fakat bu sefer zırhçıdan. Aşağıdaki haritada sarı renge boyalı zırhçı sembolünde zırhçıyı bulabilirsiniz.

Oyunda hızla ilerliyorsunuz ve zamanın nasıl geçtiğini unuttunuz. Düşmanlardan fazla hasar yediğinizi hissettiniz ve zırhın levelinize göre geri kaldığını gördünüz. Hemen Karga Tüneğine gidip levazım subayına (haritada sarı ünlem ile görünen yer) gidip üstün kedi zırhı şemalarını alın ve peşine düşün. 26. seviyeye ulaştığınızda ise bu setin tamamını giyebilirsiniz.

Oyunun DLC’siz bir şekilde oynuyorsanız zırhın son, DLC’li bir şekilde oynuyorsanız sondan bir önceki versiyonu ustaca yapım kedi zırhının şemalarını Ihlamur Vadisi köyündeki demirciden (haritadaki sarı ünlem ve sarı demirci işareti) edinebilirsiniz. Bu seti tam olarak kuşanabilmek için 31 seviye olmanız gerektiğini de belirtelim.

Blood and Wine DLC’sinde 41. seviyeye ulaştığınızda zırhınızı büyük usta kedi teçhizatına yükseltebilirsiniz. Bunun için ise Beauclair sokaklarında gezerken bir zırh ustası elf çırağının size haber yollamasını beklemelisiniz. Çırak size şemaları bulmanız için haritaları verecek. Bu haritalar sadece kedi ekipmanları için değil: Kurt, Grifin, Ayı ve Mantikor okullarının teçhizatlarını da içerecek.

Her şey bittikten sonra isterseniz zırhlarımızın evrimini ve görünümüne aşağıdan bakalım.

witcher 3 kedi okulu teçhizatı

Witcher 3 kedi okulu teçhizatı rehberimiz bu kadardı. Witcher kategorimizdeki diğer yazılar için burayı kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yazı bir serinin parçası olacağından dolayı diğer ekipmanların rehberleri için aşağıya göz gezdirebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Batuhan

Karadaldaki demirciyle konuşmaıyorum ne yapmam lazım