Witcher 3 Griffin Okulu Teçhizatı Rehberi

Efsunger okulu teçhizatları rehberimize Griffin okulu ile devam edelim. Bu yazıda Witcher 3 Griffin okulu teçhizatı, terfi şemaları ve Griffin okulundan bahsedeceğiz.

Griffin Okulu

Orijinal Witcher evrenindeki 3 okuldan biri olan Griffin Okulu Witcher 3: Wild Hunt’da da karşımıza çıktı. Hikayesine Ejderha Katili Efsunger George ile başladığımız Griffin okulunun tıpkı diğer okulların teçhizatlarında olduğu gibi DLC’ler ile birlikte beş evresi bulunuyor. Fakat ilk önce Griffin Okulu ile ilgili biraz daha konuşalım.

Griffin Okulu efsungerleri oyunda öğrendiğimiz kadarıyla efsunger işaretleri konusunda iyi yetişmişlerdi. Oyunda zırhlarının işaretler konusunda oldukça bonus vermesi bunu kanıtlar nitelikte. Ayrıca diğer okullara kıyasla sosyalliğe ve etik değerlere daha çok değer verdikleri de oyunlardaki görevlerde ve bazı NPC köylülerin konuştuklarından anlaşılıyor.

Efsunger George ejderha ile giriştiği savaşta ejderhayı öldürmeyi başarmıştı fakat ağır yaralanmıştı. Öldüğünde ise oyun içerisindeki NPC’lerin anlattığına göre köylülerin ataları onun için bir anıt mezar inşa etti. Normalde efsungerlere tiksinti ile yaklaşan insanların George için anıt mezar dikmeleri onun erdemli oluşuna kanıt gösterilebilir.

Griffin Okulu Teçhizatı Haritaları

Bu teçhizat görevleri diğerlerine kıyasla daha erişilebilir. Ana teçhizatın ve bu teçhizatın gelişmiş versiyonunun terfi şemasını Ortakoru’daki zırhçıdan alabilirsiniz.

Üstün ve ustaca yapım terfi şemaların haritaları ise özgür şehir Novigrad’da bulunuyor. Üstün olanları Baş Piskopos Meydanı’ndaki zırhçıdan, ustaca yapım haritalarını ise bizim demirciliği bırakıp börekçi açan elf kardeşimizden bulabilirsiniz. Fakat ilk önce sizden istediği görevi yapmalısınız.

Büyük usta Griffin Teçhizatı şemalarına ise Blood and Wine DLC’sinde karşımıza çıkıyor. Fakat bu terfi şemalarını diğerleri gibi satın alarak değil görev olarak alıyorsunuz. Beauclair sokaklarında gezinirken zırhçının size haber göndereceği çocuğu bekleyin.

Serimizin ikinci yazısı bu kadardı. Diğer efsunger okulu teçhizatlarının rehberleri için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıya Witcher kategorimizdeki diğer yazılar için burayı kullanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments