Witcher 3 Ayı Okulu Teçhizatı Rehberi

Efsunger teçhizatları rehberimize Ayı Okulu teçhizatı ile devam edelim. Yazının devamında bu teçhizatın terfi şemalarının satıldığı tüccarların haritalarını bulabilirsiniz. Fakat önce Ayı Okulu hakkında biraz konuşalım.

Ayı okulu aynı Mantikor ve Engerek Okulları gibi orijinal evrende bulunmayan fakat CD Projekt Red tarafından Witcher 3‘de karşımıza sunulan efsunger okullarından biridir.

Skellige kökenli olan bu okul tipik Skellige mantığıyla çevikliğe karşın güce önem verdiklerinden dolayı zırhları ağır ve dayanıklıdır. Oyunda geçen metinlerde bahsedilen bir Ayı Okulu efsungeri olan Junod of Belhaven’ın bir dağ kadar büyük ve cüce gibi sakallı olduğu tasvir edilmiştir.

Ayı Okulu Teçhizatı Şemaları

İlk şemalarımızı Oxenfurt’taki zırhçıdan bulabilirsiniz. Şemalar sizi Skellige’ya götürecek ve güzel bir hazine avı görevi geçireceksiniz.

witcher 3 ayı okulu teçhizatı şemaları

Temel şemalardan sonraki terfi şemalarının hepsini Kear Trolde’deki zırhçıda bulabilirsiniz. Şemaları aldıktan sonra hazine avları görev sekmenizi kontrol ederseniz görevleri bulabilirsiniz.

witcher 3 ayı okulu teçhizatı şemaları

Blood and Wine’da gelen büyük usta ayı teçhizatının terfi şemalarını ise tüccarlardan satın almıyoruz. Beauclair sokaklarında gezinirken şehrin zırhçısı size bir haber yollayacak. Daha sonra zırhçı ile konuştuğunuzda tüm efsunger teçhizatlarının büyük usta hazine avları görev olarak işlenecektir.

Ayı Okulu Teçhizatı ile ilgili yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Witcher kategorimizdeki diğer yazılar için burayı diğer efsunger okulu teçhizatlarının yazıları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments