Steam Sonbahar İndirimleri: 10TL Altı Oyunlar

Steam’de 5 gün sürecek büyük bir indirim dönemi olan Sonbahar indirimleri başladı. Ben de bu indirim döneminde alabileceğiniz 10 TL fiyat bandını geçmeyecek oyunları listeledim.

Sıralamada herhangi bir ayrım yapmadım. Yani en iyi oyun üstte en kötü oyun altta gibi bir sıralama yok. Bazı oyunları incelerken DLC’lere de göz gezdirmenizi öneririm.

Oyunun mantığı Kingdom: Classic’e benziyor. Eğer bu oyunu sevdiyseniz Kingdom: Classic’e de göz atabilirsiniz. Steam de F2P bir şekilde listeleniyor.

Çok eskiden teknoloji dergilerinin verdiği ek DVD’lerden bilgisayarıma yüklediğim demosunu defalarca bitirmiştim. Şans eseri oyun ararken karşıma çıktı. Kesinlikle denemelisiniz.

Beyond Divinity, Divini Divinity ve Divinity 2: Developers’s Cut oyunlarını içeren paket 5 TL’ye satılıyor.

Eğer dedektiflik oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Zamanına göre yüksek bütçeli olan bu oyunu alırken DLC paketini de almanızı öneririm. Çok güzel ek davalar ekliyor.

Witcher serisi oyunlarının hepsini alacaksanız The Witcher Trilogy paketini alabilirsiniz.

Batman Arkham oyunlarının hepsini almayı düşünüyorsanız BATMAN: ARKHAM COLLECTİON paketini alabilirsiniz.

Oyun tarihinin en iyi RPG oyunlarından olan yukardaki Star Wars oyunlarını oyunların yapım yılına bakmaksınız oynamanızı tavsiye ediyorum.

İlk bakışta görebildiğim 10 TL altındaki oyunlar bu kadardı. Sitemdeki diğer oyun içerikleri için burayı, bedava oyun haberlerini paylaştığım Twitter hesabı için ise burayı kullanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments