Steam Cadılar Bayramı İndirimleri

Herkese selamlar. Gelenekselleşen Steam Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Bu süreçte indirime girip gözüme çarpan oyunları listelemeye karar verdim. Her oyunun altına uzun uzun yazılar yazmayacağım. Çünkü bu listedeki oyunların çoğu kendini kanıtlamış oyunlar.

Forest

Alien: Isolation

Metro: Last Light Redux

Little Nightmares

INSIDE

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted

Resident Evil 2

Fiyatına göre oynayış süresi kısa bir oyun. Yaklaşık 10-12 saat civarında. Fakat gerçekten kaliteli bir remake olduğu için listeye aldım.

Resident Evil 7 Biohazard

Outlast

Serinin ilk oyunu gayet oynanabilir güzel bir oyun ayrıca fiyatı da çok uygun. Bu devirde 5 TL’ye bir kola alamıyoruz.

DmC: Devil May Cry

Black Mesa

Conarium

Alan Wake

Batman Arkham Oyunları

Her indirim döneminin vazgeçilmez paketi.

Witcher Oyunları

Bu kalitedeki oyunların bu fiyata satıldığını görünce diğer oyunlara ekmek veresiniz gelmiyor açıkçası. Eğer bu vakte kadar daha oynamamışsanız ve RYO türünü seviyorsanız mutlaka alıp oynamanız gereken oyunlardır. Oynayış süresi olarak da sizi olduk tatmin edeceklerdir. Üç oyunu toplam 360 saat oynadım.

Ayrıca Witcher 3’ü alacaksanız oyunu sade bir şekilde almayın, GOTY paketini alın. Sadece 4 TL farkla iki muhteşem DLC ediniyorsunuz.

Metro 2033

Metro Exodus

Sherlock Holmes Oyunları

Deus Ex Oyunları

Serinin diğer oyunları da indirimde. Onlara da göz gezdirmenizi öneririm.

Tomb Raider Oyunları

Beyond: Two Souls

Heavy Rain

Project Winter

Arkadaşlarımla oynarken çok keyif aldığım bir masum-hain oyunu. Fiyatı da şuana kadarki en düşük seviyeye inmiş durumda. Arkadaş çevreniz varsa önerdiğim bir oyun.

İlk bakışta gözüme çarpan oyunlar bunlardı. İnrimler daha 4 gün boyunca devam edecek. Bu süre boyunca Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments