Steam 2020 Yaz İndirimleri Rehberi Bölüm 2: RPG Oyunları

Steam yaz indirimleri rehberinin ikinci bölümünde RPG oyunları paylaşacağız. Aşağıda çeşitli RPG oyunlarına yer verdim. Eklemek istedikleriniz olursa yorumlardan yazabilirsiniz.

Listemize bir Türk oyunuyla başlayalım. Stygian: Reign of the Old Ones oldukça kaliteli bir RPG oyunu. Son zamanlarda bende kısa da olsa oyunu deneme fırsatına kavuştum. Atmosfer ve müzikler gayet güzeldi. Diyaloglar güzel bir şekilde yerelleştirilmiş ve sıkmıyordu. Şu aralar RPG açlığınız varsa kesinlikle göz atın derim.

Son zamanlarda RPG oyunları arasında en popüler olanları hiç şüphesiz Witcher oyunları. Oyunlar zengin açık dünyası, harika hikayesi ve muazzam atmosferleri ile sizlere bayram ettirirken uygun fiyatları ile cebinize de bayram ettirecek.

Muhteşem diyalog çeşitliliği ile safkan bir rol yapma oyunu olan Fallout New Vegas oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Atmosferi ile sizi olaya çeken bir RPG oyunu arıyorsanız güzel de bir indirim varken Fallout New Vegas’ı mutlaka deneyin.

Geçen yılın en iyi rol yapma oyunu seçilen Disco Elysium’a %25’lik bir indirimle 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Oyuna yakın zamanda ise resmi Türkçe dil desteği gelmesi bekleniliyor.

Steam yaz indirimleri rehberimizin birinci bölümüne bu linkten oyun kategorimizdeki diğer yazılara ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments