Steam 2020 Yaz İndirimleri Rehberi Bölüm 1: Unutulmazlar

Herkese selam ! 9 Temmuz’a kadar sürecek olan Steam yaz indirimleri için bir steam yaz indirimleri rehberi hazırlamak istedim. Bu rehberi ise bölüm bölüm unutulmaz oyunlar, büyük indirimler, korku oyunları ve bağımsız oyunlar gibi listeler yaparak yayımlamak istedim.

Rehberin ilk bölümünde Steam’in kapılarına yeni girip oyun almak isteyenler için alınması gereken unutulmaz oyunları derledim. Bu liste en çok satan oyun ve paketlerden oluşmaktadır.

Valve Klasikleri

Benim yıllardır gözlemlediğim kadarıyla Steam’e üye olan kullanıcıların ilk aldığı oyunlar Valve’ın yağtığı oyunlar oluyor. Bu nedenle size önerebileceğim ilk paket Valve’ın çoğu oyununun bulunduğu Valve Complete Pack olacaktır. Böylece ilk etapta çoğu FPS klasiklerini kütüphanenize gayet uygun bir fiyata eklemiş olacaksınız. Paketin fiyatı 279 TL’den %91 indirimle 25 TL’ye düşmüş durumda. Bu paketin önceki indirim dönemlerinde daha büyük indirimler aldığını da belirteyim.

  • Half Life 1 & 2 ve bu iki oyuna ait çıkan yan oyunların tamamı.
  • Counter Strike oyunları
  • Portal 1 & 2
  • Left 4 Dead 1 & 2
  • Day of Defeat

the Witcher Üçlemesi

Her indirim döneminde olduğu gibi yeniden the Witcher serisi indirime girdi. Oyunların kalitesi ile ilgili sözylenecek hiç bir şey yok fakat CD Projekt Red’in Türkiye için özel fiyatlandırmasına gitmesine çok şey var! Üç Witcher oyununu %79 indirim ile 22 TL’ye alabilirsiniz.

Borderlands the Handsome Collection

Looter FPS türünün en iyi temsilcilerinden Borderlands 2 ve tüm DLC’leri Borderlands Pre-Sequel ile beraber 480 TL’den 30 TL’ye düşmüş durumda. Paket bir kaç hafta önce Epic Store’da ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Ayrıca bu paketinde eskiden daha büyük indirimler aldığını da berlirteyim.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Uçsuz bucaksız açık dünyasıyla The Elder Scrolls V: Skyrim herkesin gönlünde taht kurdu desek yalan olmaz. Bu indirim döneminde de %60 indirim ile 46 TL’ye satılıyor.

Steam yaz indirimleri rehberi diğer bölümleri ile ilerde yayımlanmış olacak. Oyun kategorimizdeki diğer yazılara göz atmak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments